KONST / Litografier / Färglitografi 14332101
nr 1433 2101
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad HC, "Utsikt mot Fåfängan". Färglitografi, bildmått: 51x62, yttermått inklusive ram: 71x80 cm
måndag 22 november 2021
kl 20:09:35
22 nov
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg